21 de zile Pentru a dobandi succesul si pacea interioara

21 de zile
Pentru a dobandi succesul si pacea interioara
Categoria: Autoeducare

Studiile au arătat că sunt necesare doar 21 de zile pentru ca un nou obicei să prindă rădăcini. Dacă ți-ai dorit mereu să profiți de aptitudinile tale ca să atingi un scop înalt în viață, realizările la care speri se află acum la mai puțin de o lună distanță!

Dr. Wayne W. Dyer, unul dintre cei mai îndrăgiți maeștri spirituali ai ultimelor decenii, este cunoscut în întreaga lume pentru înțelepciunea sa profundă, care are darul de a schimba vieți. În această carte surprinzătoare, el îți arată că, în foarte scurt timp, poți renunța la gândurile autodistructive, principala cauză a problemelor tale. Urmează-i programul pas cu pas și te vei putea deschide spre bucuria clipei prezente, vei acorda mai multă atenție părții bune a lucrurilor și vei găsi inspirația de care ai nevoie ca să atingi succesul și să îți cultivi liniștea interioară.

Deci… tu ce faci peste trei săptămâni? Dr. Wayne W. Dyer (1940‒2015) a fost un psiholog, scriitor și conferențiar de renume mondial în domeniul dezvoltării personale. Cu un doctorat în consiliere educațională obținut la Wayne State University din Michigan, a fost o vreme profesor asociat la St. John’s University din New York.